קצת עלי

נעים מאד, שמי ענבר ואני הבעלים של מרפסות יפות.
מאז ומתמיד נשמתי עיצוב. הייתי מבקרת בבתים של חברים, מזיזה קצת פה, מוסיפה קצת שם, יוצרת יש מאיין והופ: כייף אמיתי לתושבי הבית ולי בתוך הלב.

התקופות הטובות בחיי הן אלו בהן אני מחוברת לעצמי.  במבט לאחור, הבנתי שככל שאני מחוברת, אני מחברת אנשים לדברים שהם אוהבים, לאנשים שיהיה להם טוב לעבוד איתם, לחברים שיש להם משהו משותף ושיהיה להם טוב להכיר.
חיבורים הרמוניים, זו המהות שלי.

מרפסות יפות

החזון שלי הוא ללכת עם הלב, להביא לכל בית מרפסת, להכניס את הטבע הביתה. ליצור מקום הרמוני ומחבר לאותו אדם, כך שלא בא לו להיכנס הביתה.
1. לכל אדם שיש לו מרפסת ורוצה לעצב אותה ע"פ חלום של מקום אותו הוא אוהב.
2. לכל מי שרוצה להשביח את ערך הנכס שלו.
3. לכל מי שרוצה להעניק מתנה מיוחדת להוריו, בן זוג/בת זוג, חברים יקרים.
4. ליזמי נדל"ן שמעוניינים במעצבת מרפסות לדירה לדוגמא שלהם.
5.לוועדי בתים שרוצים לתכנן לובי כניסה קצת אחר.

הכישורים שלי, היתרונות שלכם

ראיית התמונה הגדולה
מרפסת מעוצבת ביום הקמה אחד
מחירי מוצרים ללא תחרות
שירות וזמינות

לקוחות מפרגנים

רציתי ליצור מרחב חדש לסדנאות . ענבר הגיעה ראתה תכננה וביום אחד הגיעה עם הכל, עציצים , צמחיה, טוף ויצרה לי מרחב מהמם נעים ומאפשר של מרפסת/מרחב לאירוח סדנאות .
ענבר תודה! כיף לי לשבת בחוץ כל הזמן בוקר, ערב, לאור נרות ואפילו חלק ממפגשי התקשור עברו למרחב הזה במקום חדר הטיפולים, מה שאומר הכל .
איפשרת לי לנוע קדימה , ללב שלי להפתח כל יום כל היום. אני מאוהבת במה שיצרת. תודה.
ענבר ידי זהב, בטוחה שכל מרפסת שתזכה להגיע לידייך תביא לך לקוחות מרוצים ומאושרים, יש לך ראיה אסטטית ורגישות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, יצירתיות, וחדשנות והכי חשוב אהבה גדולה למה שאת עושה, מי שיוצא לעבודה עם כזו שמחה בלב, לא יכול שלא להצליח… יש לך כל מה שנדרש לעבודה הנפלאה שבחרת… תמשיכי להנות וליצור עוד ועוד מרפסות יפיפיות….
ורד אלמוג ששון, מעצבת גרפית
אין איך לתאר את ההרגשה לשבת במרפסת המשודרגת שלנו זה כמו חלום שהתגשם. כמו לחיות במלון…רק חסרה הבריכה. ענבר מקצוענית קפדנית ובעלת חזון עיצובי מיוחד. מחברת אותנו עם הטבע שבחוץ מבלי לצאת מהבית. פשוט שווה ומומלץ.‎